zaawansowane  Ilość towarów: 0 Pokaż koszyk | Złóż zamówienie
 

Regulamin Internetowej Platformy Zakupowej EUROSPARK część C (zamówienia Dystrybutorów)

 

 

1* Część C Internetowej Platformy Zakupowej przeznaczona jest wyłącznie dla podmiotów gospodarczych posiadających status stałego Dystrybutora hurtowego firmy Eurospark.

2* Za pośrednictwem w/w strony można przeglądać aktualną ofertę handlową firmy EUROSPARK (zdjęcia, opisy wyrobów, aktualne ceny hurtowe netto uwzględniające przyznany Dystrybutorowi dodatkowy rabat) oraz dokonywać bieżących zamówień.

3* Dostęp do części C Platformy mają tylko zarejestrowani użytkownicy. Rejestracja polega na podaniu niezbędnych danych rejestrowych oraz teleadresowych, które następnie przesyłane są do działu handlowego firmy Eurospark w celu ich weryfikacji i aktywacji konta , o której podmiot rejestrujący się zostaje zawiadomiony drogą mailową.

4* Login pozostaje aktywny tak długo jak dane rejestrującego się będą pozostawać w ewidencji teleadresowej firmy Eurospark.

5* Dystrybutor zarejestrowany w Internetowej Platformie Zakupowej część C zoboziązuje się do zachowania tajemnicy handlowej w związku z udostępnianymi mu informacjami i tym samym zobowiązuje się do nieprzekazywania danych służących do logowania (login, hasło) innym osobom niż te, które reprezentują danego Dystrybutora w kontaktach handlowych.

6* Rejestrujący się może zażądać w dowolnym momencie usunięcia jego danych z bazy. Będzie to jednak równoznaczne z dezaktywacją konta. Taki sam skutek odniesie ewentualne naruszenie punktu 5 regulaminu.